Hakkımızda

ToptanPro alışverişleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Cari müşterilerimize özel Migros ToptanPro platformumuz hızlı, profesyonel ve pratik sipariş verebildiğiniz, platform içerinde çeşitli kullanıcı yetkilerinin verilebildiği çözüm odaklı bir platformdur.

Migros Toptanda işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Migros kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde…

İşletmeniz İçin En İyi Çözüm

Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Catering Şirketleri:

Kurumunuzun kalite algısını ve müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin kalitesini Migros Toptan ile güvence altına alın. Sektöre özel ürünlerle her projenize teslim garantili, aynı kalite ve fiyatta ürünleri Türkiye’nin her tarafında Migros Toptan’dan temin edin; maliyetleriniz azalsın. Sadece birim fiyat değil, toplam maliyeti de azaltan, lojistik ve operasyon ihtiyaçlarını minimuma indiren, sarf, fire vs gibi kalite kaynakları problemleri ortadan kaldıran çözümler için bizi arayın. Uzun dönemli sabit fiyatlarla ileri dönük planlamalarınızda avantaj sağlayın.

Oteller/Café-Restoran İşletmeleri:

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek noktadan en uygun maliyetlerle karşılayın. Türkiye’nin her yerinde kapınıza gelecek hizmet, uygun ödeme koşulları ve müşterilerinizi memnun edecek yüksek kaliteli ürünlerle işletme maliyetlerinizi düşürün. Geniş ürün gamı ile gurme ürünlerinden ete, sebze - meyveden temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınız Migros Toptanda.

Kurumsal Şirketler:

Kurumunuzun tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçları için en uygun çözümler Migros Toptan’da. Tek noktadan tüm ihtiyaçlarınız piyasanın en düşük fiyatları ve en yüksek kalitesi ile kurumunuza gelsin. Tüm mutfak erzağı, tüm içecek grupları ve ilgili tüm ürünleri tek noktadan kurumunuza özel güvenli hizmetle temin edin. Ödemelerinizi uygun vade ve koşullarla yapın. Kurumunuza özel çözümlerle çalışan memnuniyetinizi yükseltin.

Özel Müşteriler:

Gıda mühendisleri ve uzman personelden oluşan ekibimiz şirketinizin, özel tesisinizin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını karşılasın istiyorsanız, dünyanın en güzel tatları, en özel ürünlerine, ithal peynirlerden çok özel şaraplara, et ürünlerinden egzotik meyvelere kadar geniş bir ürün gamı kapınıza gelsin istiyorsanız bizi arayın.

Neden Migros ToptanPro?
Ürün Çeşitliliği:

Migros Toptanda işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Migros kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde…

Fiyatlandırma:

Migros Toptan sektöre özel ürün ve hizmet çeşitliliği ile her sektörde sadece birim fiyatları ile değil, sağladığı katma değerlerle toplam maliyetlerinizi en aza indiren çözümler sunmaktadır. Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile her zaman en iyi fiyatlar Migros Toptan’da…

Hizmet:

Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli. 6 bölgede bulunan Toptan Satış Bölge Müdürlükleri güçlü ve eğitimli kadrosu ile en kısa zamanda yanınızda yer alacaktır.

Kalite:

Migros Toptan’ta tüm ürünler kalite sistemleri çerçevesinde üretiminden size ulaşıncaya kadar sürekli izlenir ve takip edilir. Ürünler gıda kodeksinin gerektirdiği ısı ve ortamlarda saklanır ve sevkedilir.

Dağıtım:

Migros Toptan’ın güçlü lojistik altyapısı istediğiniz ürünleri istediğiniz zamanda ve istediğiniz standartlarda kapınıza kadar teslime der. Her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir teslimatla temin edebilirsiniz. Söz verilen zamanda teslimatınız gerçekleşir.

Sürekli Gelişim:

Migros Toptan, Migros’un pazardaki lider ve en büyük müşteri olmasının getirdiği avantajları sürekli müşterilerine yansıtır. En iyi fiyatları ve en uygun maliyet yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine uzun vadeli maliyet azaltma fırsatları sunar.

Ödeme Avantajları:

Migros Toptan bulunduğunuz sektöre özel ödeme çözümleri ile kurumunuza en uygun yapıda ödeme alternatifleri sunar. Bulunduğunuz sektör ve alışveriş yapınıza uygun olarak geliştirilen ödeme sistemleri ile nakit akışınızı daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.