ToptanPro alışverişleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Migros ToptanPro'da işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Migros kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde…

Binlerce Ürün

Migros ToptanPro ile ihtiyacınıza uygun binlerce ürüne ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

İhtiyaçlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Migros Güvencesi

Bütçeniz için en iyisi! Uygun fiyatlar, Migros kalite ve standartlarında.

Neden Migros ToptanPro?

Ürün Çeşitliliği

Migros ToptanProda işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Migros kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde…

Fiyatlandırma

Migros ToptanPro sektöre özel ürün ve hizmet çeşitliliği ile her sektörde sadece birim fiyatları ile değil, sağladığı katma değerlerle toplam maliyetlerinizi en aza indiren çözümler sunmaktadır. Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile her zaman en iyi fiyatlar Migros ToptanPro’da…

Hizmet

Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli. 6 bölgede bulunan Toptan Satış Bölge Müdürlükleri güçlü ve eğitimli kadrosu ile en kısa zamanda yanınızda yer alacaktır.

Kalite

Migros ToptanPro’da tüm ürünler kalite sistemleri çerçevesinde üretiminden size ulaşıncaya kadar sürekli izlenir ve takip edilir. Ürünler gıda kodeksinin gerektirdiği ısı ve ortamlarda saklanır ve sevkedilir.

Dağıtım

Migros ToptanPro’nun güçlü lojistik altyapısı istediğiniz ürünleri istediğiniz zamanda ve istediğiniz standartlarda kapınıza kadar teslime der. Her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir teslimatla temin edebilirsiniz. Söz verilen zamanda teslimatınız gerçekleşir.

Sürekli Gelişim

Migros ToptanPro, Migros’un pazardaki lider ve en büyük müşteri olmasının getirdiği avantajları sürekli müşterilerine yansıtır. En iyi fiyatları ve en uygun maliyet yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine uzun vadeli maliyet azaltma fırsatları sunar.

Hızlı Sipariş İmkanı

Firma listenize hızlıca ulaşarak hesabınıza tanımlı ürünleri listeleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilir, zamanınızı planlayabilirsiniz.